w Polsce w USA

 

Upadek na chodniku, upadek ze śliskich, zniszczonych, niespełniających wymogów prawa schodów, upadek ze schodów, które nie posiadały poręczy? Upadek w jakimkolwiek miejscu publicznym, w sklepie, w teatrze, na peronie metra, peronie kolejowym, w szkole, na lotnisku? Poślizgnięcie i upadek na lodzie lub śniegu, na rozlanej cieczy, w restauracji, w hali sportowej czy widowiskowej, nawet we własnym domu - każdorazowo w zależności od okoliczności może należeć Ci się odszkodowanie.

Zawsze rzetelnie poprowadzimy Twoją sprawę. Jeżeli jesteś ofiarą jakiegokolwiek wypadku zadzwoń pod numer 855-WYPADEK (855-997-2335).

 

Od lat skutecznie i rzetelnie reprezentujemy osoby, które uległy wszelkim podobnym wypadkom. Prosimy pamiętać - w przypadku niektórych wypadków obowiązują nieprzekraczalne terminy na złożenie wniosku roszczenia. Prosimy nie czekać, prosimy niezwłocznie skontaktować się z nami. Zawsze udzielimy bezpłatnej konsultacji.

Mamy nadzieję, że nie przydarzy Ci się żaden wypadek, ale zapisz, zapamiętaj numer telefonu do nas, na wszelki wypadek - 855-WYPADEK (855-997-2335).

VMDesign logo Script logo