w Polsce w USA

Kim jesteśmy? Jak prowadzimy sprawy?
 
   Zespół naszej kancelarii, który zajmuje się wyłącznie sprawami wypadków liczy 14 osób z których 4 jest Polakami porozumiewającymi się płynnie w języku polskim. Jest wśród nas 6 adwokatów. Wspólnie posiadamy ponad sto lat doświadczenia. Nasze rezultaty mówią same za siebie - wygraliśmy i wygrywamy miliony. Dlaczego odnosimy sukcesy?

   Starannie i rzetelnie informujemy klientów o ich prawach, jednakowo dbamy o każdą sprawę i każdego klienta. Naszym celem jest uzyskanie dla klienta jak najwyższego odszkodowania. Zabezpieczamy dowody w sprawie. Słuchamy. Informujemy. Rozmawiamy. Przedstawiamy opcje i możliwości. Obdarzeni przez naszych klientów zaufaniem, jako rzetelni adwokaci zawsze konsultujemy z nimi działania, które podejmujemy w ich sprawach. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi wszelkich poważnych wypadków. Każdy z adwokatów jest odpowiedzialny za daną sprawę od jej przyjęcia do zakończenia i zna sprawę na wylot. Jest w stałym kontakcie z klientem. Klient zawsze może zatelefonować, przyjść na spotkanie, zadać pytanie, przekazać bezpośrednio informacje, zapoznać się z aktami swojej sprawy.  My dbamy nie tylko o wysokość odszkodowania, ale także o jakość kontaktu z naszymi klientami.

   Klienci znają nas osobiście. Sprawy przygotowujemy od początku na wokandę, na rozprawę, do sądu. Jeśli pozwani oferują ugodę my dyktujemy jej warunki. Każda sprawa jest indywidualna, do każdej przygotowujemy się starannie i każdą traktujemy jak nową, bez schematów, aby zmaksymalizować sumę odszkodowania. Negocjujemy, stosujemy instytucję mediacji. Kierujemy się wyłącznie dobrem naszego klienta. Doskonałe wyniki, które osiągamy są także zasługą naszych klientów. Jeżeli Ty lub ktoś z Twojej rodziny, lub znajomych jest ofiarą jakiegokolwiek wypadku, nawet jeżeli nie sądzisz, że może należeć się odszkodowanie, zadzwoń teraz - my zawsze w rzetelny i przejrzysty sposób zajmujemy się sprawami wszelkich wypadków. Konsultacji udzielamy bezpłatnie, nie pobieramy żadnych wstępnych opłat, wynagrodzenie pobieramy po zakończeniu sprawy. 

   Nasze działania to nie tylko uzyskiwanie zadośćuczynienia dla ofiar wszelkich wypadków, oddziałujemy także społecznie i prawnie na procesy dotyczące prawodawczej i wykonawczej części postępowania w sprawach wypadków, w kwestiach bezpieczeństwa pracy oraz ubezpieczeń i zagadnień z nimi związanych.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zapisz nasz numer telefonu, tak NA WSZELKI WYPADEK - 855-WYPADEK (855-997-2335).

Jeśli jesteś ofiarą wypadku w Polsce zapamiętaj ten numer telefonu 515-997-112, na wszelki wypadek.

VMDesign logo Script logo