w Polsce w USA

   Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady prawnej dotyczącej wszelkich wypadków. Jeżeli jesteś ofiarą wypadku, jeśli ktoś z Twojej rodziny lub znajomych został poszkodowany w wypadku - nie zwlekaj, nie wahaj się zadzwonić lub napisać email. Umów się na wizytę. Wspólnie dokonamy analizy faktów. Przedstawimy przepisy prawa. Wyczerpująco i klarownie odpowiemy na każde pytanie. Damy czas do zastanowienia się. Skontaktuj się z nami nawet wtedy, a może szczególnie wtedy gdy myślisz, że w związku z wypadkiem nie należy się odszkodowanie. Zajmujemy się sprawami wszelkich wypadków. Wynagrodzenie pobieramy po zakończeniu sprawy. W sprawach nagłych przyjedziemy do domu lub szpitala.

   Życzymy dużo zdrowia i żadnych wypadków, ale proszę zachować nasz numer 855-WYPADEK (855-997-2335) i nasze dane kontaktowe, przekazać dalej nasz email - na wszelki wypadek. Proszę pamiętać - wybór adwokata może zaważyć nie tylko na wysokości odszkodowania, ale nawet na tym czy odszkodowanie zostanie uzyskane. Naszym umiejętnościom i doświadczeniu zaufało spore grono klientów. My od lat rzetelnie i skutecznie prowadzimy sprawy dotyczące wszelkich wypadków.

Bartosz Michał Biliński, Attorneys at Law, Gregory J. Cannata and Associates, LLP, 60 East 42 Street, Suite 932, New York, NY 10165, email: info@nawszelkiwypadek.com, tel. 855-997-2335, fax 855-518-8887

 

VMDesign logo Script logo