w Polsce w USA

 

Niezależnie od rodzaju wypadku - zadbaj najpierw o zdrowie. Jeżeli obrażenia wymagają interwencji medycznej i jeśli możesz zadzwoń natychmiast pod numer alarmowy 911. Postaraj się zwięźle i rzeczowo powiedzieć gdzie jesteś, co się zdarzyło, powiedz co dolega Tobie lub innym poszkodowanym. Oczekuj na pomoc. Jeżeli jest to wypadek komunikacyjny z udziałem innych uczestników ruchu poproś o przyjazd Policji. Zadbaj o swoje prawa. Opisz i pokaż co się zdarzyło. Nie mów nic o Twojej ewentualnej winie. Nie przyznawaj się do żadnego ewentualnego naruszenia przepisów. Już wtedy, jeśli uznasz to za pomocne, możesz zadzwonić do naszej kancelarii pod numer bezpłatny 855-WYPADEK (855-997-2335).

Niezależnie od rodzaju wypadku - podstawowe informacje przekazane służbom medycznym oraz Policji na miejscu wypadku zostaną zapisane w raportach, do których będziemy mieli później wgląd. W odpowiednim czasie wspólnie będziemy mogli nawet w drobnych szczegółach opisać co, kto i dlaczego naszym zdaniem było przyczyną Twojego wypadku. Pamiętaj, drobnostki mają czasami wielkie znaczenie. My dbamy o najmniejsze nawet szczegóły i najmniejsze sprawy w celu uzyskania jak największego odszkodowania.

Pamiętaj, czyjeś zaniedbanie, niezachowanie ostrożności, wina - to prawie zawsze odszkodowanie dla Ciebie lub Twoich bliskich. Mamy nadzieję, iż nie przydarzy Ci się żaden wypadek, ale zapamiętaj i zapisz nasz numer w telefonie komórkowym - 855-WYPADEK (855-997-2335). Na wszelki wypadek.

VMDesign logo Script logo